Archív hírek 2008.

2008. május 30-án rendeztük meg idén a Diákönkormányzati Napot.

2008. május 29-én a gyerekek és a szülői munkaközösség vezetője köszöntötte a pedagógusokat.

2008. május 16-án 4. alkalommal rendeztük meg az István Király napot.

2008. április - "Testközelben a rák" c. kiállítás

2008. április 24- én rendhagyó biológiaórán vettek részt a 7. és 8. osztályos tanulók a "Testközelben a rák" c. kiállításon a Roche Magyarország Kft. támogatásával, iskolánk "régi" tanulója, Lukács Attila Ferenc segítségével.

2007. október - Csodák palotája

A Csodák Palotájából érkezett iskolánkba egy fizika-és kémia labor. Nagyon sok érdekes kísérletet láthattunk, és vehettünk részt benne. Mindenkinek nagyon tetszettek ezek a nagyon érdekes kísérletek. Köszönet Bukta Istvánné tanárnőnek, aki megszervezte, hogy eljusson hozzánk ez a bemutató.

2007. szeptember - Udvari játékok

A " Gyermekekért" Alapítvány jóvoltából, 720 000 Ft értékben új játék került az iskola udvarára.
Ez a játék már az Uniós szabványoknak megfelelő hitelesítéssel rendelkezik.
Reméljük, még hosszú időn keresztül használhatják a gyerekek. Óvjuk, védjük játékunkat!