Diákjaink Eredményei 2019

2019. április 16-án került megrendezésre az I. Aranyceruza szépíró verseny iskolánkban az alsós munkaközösség szervezésében. Iskolánkat osztályonként 3-3 tanuló képviselte. A versenyen részt vettek tagintézményünk tanulói is. A verseny célja a szépírás népszerűsítése volt.

Az eredményekért kattintson a képre!

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal Népegészségügyi Főosztálya és a Magyar Rákellenes Liga által meghirdetett „Kár lenne, ha rák lenne” c. internetes vetélkedőn a megyei döntőbe jutott iskolánk csapata. A döntőben 32 csapat közül a 16. helyet érték el.
Lőrincz Bernadett 8. o., Tóth Adrián 8.o., Juhász Hunor 8.o., Kis Péter 8.o.
Felkészítő tanár: Kiss Lajos

2019. március 29-én 27. alkalommal rendeztek szépkiejtési versenyt a mezőnyárádi Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskolában. A verseny célja, hogy az alsó tagozatosok négy kategóriában, versmondó, prózamondó, mesemondó valamint hangos olvasás kategóriában mérhessék össze tudásukat. A megmérettetésre a délutáni megnyitót követően került sor, ahol Gagna Erika a verseny szervezője és Farkas Jánosné az intézmény vezetője köszöntötte a megjelent szülőket, pedagógusokat és természetesen a versenyzőket.

Kattintson a képre az eredményekért!

Ezen a linken megtekinthetik a videót is az eseményről!

A megyei Zrínyi Ilona matematikaversenyen Juhász Réka 5. osztályos tanuló 18. helyezést ért el. 2019. Március 12-én Sajószentpéteren, ünnepélyes díjátadón vette át az oklevelet és a vele járó jutalmat. Így ő lett iskolánk legeredményesebb versenyzője az induló 14 tanulóból.

2019.02.13-án rendezték meg Miskolcon a Szép Magyar Beszéd anyanyelvi verseny megyei fordulóját, melyen Kovács Evelin iskolánk 6. osztályos tanulója III. helyezést ért el.

Iskolánk csapata 2019.01.31-én a Tibolddaróci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola által rendezett Rákóczi-kupa terem-labdarúgótornán vett részt.

Kattintson a képre az eredményért.