Diákjaink Eredményei 2017

Iskolánk csapata 2017. október 12.-én részt vett Tibolddarócon a "Kazincy-kupa" labdarúgó tornán, amin III. helyezést ért el.

A torna végeredménye:
---------------------
1. Mezőkeresztes
2. Tibolddaróc
3. Szentistván

----------------
Dobsi Sándor, Burai Julián, Burai Szebasztián, Ladányi Martin, Juhász Hunor, Tóth Adrián, Kákóczki Kevin, Gál Bence.

2017. május 12-én a Madarak és Fák Napja alkalmából a Bogácsi Bükkalja Általános Iskola által szervezett versenyen iskolánk csapata Bajzáth Attila tanár úr vezetésével részt vett.
A csapat tagjai: Farnyik Jázmin, Horváth Attila, Juhász Hunor, Kákóczki Kevin, Lőrincz Bernadett és Török Pálma Virág. A 17 csapat közül a középmezőnyben végeztek.

2017. május 11-én a Mezőnagymihályi Arany János Általános Iskola által rendezett 35. Petőfi kupán vett részt iskolánk csapata.
A torna végeredménye:
1. Bükkábrány
2. Mezőnagymihály „A” csapat
3. Szentistván
4. Mezőnagymihály „B” csapat
A torna legjobb kapusa: Dobsi Sándor (Szentistván).
A szentistváni csapat tagjai:
Járóka Patrik, Konkoly László, Homoki Dénes, Ladányi Martin, Dobsi Sándor, Burai Julián, Juhász Hunor.

2017. április 11-én a Föld Napja alkalmából meghirdetett fotópályázaton iskolánk tanulói a következő helyezéseket érték el:
Alsó tagozat:
II. helyezés: Szentpéteri Eszter
4. osztályos tanuló
Felső tagozat:
I. helyezés: Szentpéteri Tamás, 8. osztályos tanuló
II. Helyezés: Horváth Héra, 8. osztályos tanuló

Gratulálunk nekik!

2017. április 7-én immáron 25. alkalommal rendeztek szépkiejtési versenyt a mezőnyárádi Boldog Sándor István Katolikus iskolában, amelyen Sinka Krisztina és Suha József Gábor kiemelkedő eredményt értek el.

Felkészítő tanáruk: Sáthné Bárdos Gabriella.

2017. február 17-én került sor Mezőkövesden a Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulójára. Iskolánkat a következő diákok képviselték:
Alsó tagozat: Felső tagozat:

Fenyves Krisztina 3. o.
Nagy Adrián 3. o.
Szabó Szabolcs 3. o.
Oláh Kristóf 4. o.
Szentpéteri Eszter 4. o.
Tari Dominik 4. o.

Fekete Tamás 5. o.
Tóth Patrik 5. o.
Juhász Hunor Henrik 6. o.
Kákóczki Kevin 6. o.
Lőrincz Bernadett 6. o.
Vas Levente 6. o.
Antal Richárd 7. o.
Juhász Bálint 8. o.

Az idén is több középiskola hirdetett 8. osztályos gyerekeknek - a választott középiskolákba történő bekerülés segítéséhez, a hatékonyabb felkészülés érdekében - ingyenes felkészítőket.

Kattintson ide a részletekért!

Petró Gergely, második osztályos tanuló, bejutott a nyelvÉSZ Anyanyelvi Tanulmányi Verseny megyei döntőjébe. A megmérettetést 2017.03.17-én tartották Tiszaújvárosban. Gratulálunk neki!